• 1400/06/03 - 18:36
  • تعداد بازدید خبر : 418
  • زمان مطالعه: کمتر از یک دقیقه

بازدید معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از مراکز واکسیناسیون خودرویی شهرستان رشت

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان امروز با حضور در مراکز واکسیناسیون خودروی از نزدیک از روند انجام واکسیناسیون بازدید کرد.

به گزارش مفدا گیلان، در راستای نظارت بر روند اجرای کنترل و مقابله با همه گیری کووید-۱۹ با محوریت واکسیناسیون عمومی،دکتر فردین مهرابیان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و عضو هیات علمی گروه آموزش بهداشت وارتقای سلامت دانشکده بهداشت به همراه دکتر کسمایی عضو هیات علمی دانشکده  بهداشت  از مرکز واکسیناسیون خودرویی چوکام و دانشگاه گیلان بازدید بعمل آورد.
دکتر مهرابیان در این بازدید ضمن ارزیابی تعداد مراجعین و میزان استقبال مردمی از واکسیناسیون خودرویی و عرض خدا قوت به نیروهای بهداشتی و داوطلب حاضر در محل، از زحمات یکایک همکاران در جهت کنترل بیماری کووید-۱۹ و ارتقای پوشش واکسیناسیون عمومی تقدیر نمودند.
وی با تأکید بر اینکه تجمعات در محل واکسیناسیون  یکی از عوامل انتقال کرونا است تصریح کرد: خوشبختانه مردم فهیم شهر رشت با اسقبال خوبی که از مراکز واکسیناسیون خودرویی داشته اند سبب شده است تامسولان به فکر افزایش این جایگاه ها باشند.
لازم به ذکر است؛ این بازدید با هدف بررسی روند اجرای کار و کسب میزان رضایت مردم از نحوه خدمات دهی مراکز انجام شد.


  • گروه خبری : اخبار اختصاصی دانشکده,آرشیو گزارش های تصویری
  • کد خبر : 75373
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

تصاویر

بازدید معاون فرهنگی و دانشچویی از مرکز واکسیناسیون خودرویی شهرستان رشت بازدید معاون فرهنگی و دانشچویی از مرکز واکسیناسیون خودرویی شهرستان رشت بازدید معاون فرهنگی و دانشچویی از مرکز واکسیناسیون خودرویی شهرستان رشت

تعداد نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

آخرین بروز رسانی : 17 شهریور 1400